Erzurum tıkalı pimaş açan firmalar

Erzurum Tıkalı Pimaş Açan Firmalar

Erzurum tıkalı pimaş açan firmalar Tıkalı pimaş için gelen firma çalışanları, kamera ile tespit ettikleri tıkanıklığı ve sebeplerini irdeleyerek hangi aparatı kullanmak gerektiğini bilmelidir yani bu konuda yeterli deneyime sahip olmalıdır. Deneme yanılma yolu ile hareket etmemelidir. Bu hem zaman kaybı olur, hem de müşteri memnuniyetsizliğine (müşteri böylesi uzun zaman alan bir işlemde firmanın duruma vakıf olmadığını düşünür) neden olur. Uygun aparat ile açılan pimaş borusu kamera ile yeniden, ikinci kez taranır, tıkanıklığın ortadan kalktığından emin olunur ve varsa başka problem o da belirlenmiş olunur. Cihazlarla tıkanıklığı açan kişi sadece cihaz kullanmamalı, tesisatla ilgili gerekli tüm bilgiye de sahip olmalıdır. Tıkalı pimaş, evlerin, restoranların, ofislerin, hastanelerin, kamu binalarının, tesislerin, otellerin velhasıl tüm binaların sorunu olabilen, hızlı ve etkin çözüm gerektiren bir sorundur.

Tıkalı Pimaşlara Teknolojik Çözümler

Günümüzde tıkalı pimaşaçmak için, artık geleneksel yöntemler kullanılmıyor. Robot cihazlarla ve kameralarla, günümüz dünyasına yakışır bir şekilde işlemler gerçekleştiriliyor. Bu konuda deneyimli firmalar,  pimaş borusunda, fayanslarda, zeminde, duvarda hasar oluşturmadan ve kırma işlemi yapmadan var olan tıkanıklığı açıyorlar.

Teknolojik gelişmelerin sunduğu cihazlar ve tesisat işlemlerinin koordineli iş birliği, kırmadan, dökmeden tıkanıklığı giderilen pimaşlar ortaya çıkarıyor.

Robot olarak tarif edilen cihazın uç kısmında özel yaylı bir aksam bulunuyor. Farklı boyutlarda pimaş boruları mevcut olduğu için robotun yay kalınlığı da değişiklik gösterebiliyor.

Lavabo pimaş borusu çapı, diğerlerine oranla daha küçük olduğundan robotun başlığında bulunan yay daha ince oluyor.

Tuvalet, banyo ve ana gider pimaş borularının çapları daha büyük olduğu için, robotun başlığına takılan yay aynı oranda kalınlaşıyor.

Robot çalıştığında, motor sayesinde, başlığında bulunan yay dönerek ilerliyor, ilerlerken itme gücü ile tıkanıklığı oluşturan atıkları parçalıyor. Robotun yay başlığına iki tür aparat takılabiliyor. Aparatlardan birisi, tıkanıklığa sebep olan durumu parçalama görevini üstlenirken, diğeri çıkarma görevini görüyor. Doğal atıklardan meydana gelen pimaş tıkanıklığında, parçalama görevi yapan aparat kullanılıyor ve sonuç alınıyor. Parçalanamayan atıklarda ise, çekerek çıkarma görevi yapan aparat kullanılıyor ve sonuç alınıyor.

Erzurum tıkalı pimaş açan firmalar Konuyla ilgili diğer bir makalemizi buradan okuyabilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

error: Content is protected !!
Call Now ButtonBizi Arayın